Natura w kosmetyce

Cruelty-Cutter: Dlaczego ta aplikacja mobilna jest moją ulubioną aplikacją wolną od okrucieństwa?

Redakcja Ranking EKO Kosmetyków

Ten post może zawierać linki partnerskie, które bez dodatkowych kosztów mogą przynieść mi niewielką prowizję.

Cruelty-Cutter jest dostarczany przez niesamowitych ludzi z The Beagle Freedom Project, którzy ratują beagle i inne zwierzęta wykorzystywane do eksperymentów na zwierzętach w laboratoriach badawczych, dając im szansę na życie w kochającym domu. Ta aplikacja kosztuje 2,99 USD, ale jest obecnie moją ulubioną, ponieważ oferuje kilka unikalnych funkcji, których inne aplikacje wolne od okrucieństwa nie były jeszcze w stanie dopasować.

Jak to działa?

Kiedy robisz zakupy i natrafiasz na produkt i zastanawiasz się, czy jest on wolny od okrucieństwa... wyjmij tę aplikację i zeskanuj kod kreskowy za pomocą aparatu. Jak widać... Mam dość zniszczony telefon i aparat z wilgocią w obiektywie, ale aplikacja nadal jest w stanie odebrać kod. Na następnym ekranie pojawi się informacja, czy produkt jest wolny od okrucieństwa.

Jeśli JEST wolna od okrucieństwa, masz możliwość podzielenia się wspaniałą wiadomością ze znajomymi lub obserwatorami, zapisania jej w ulubionych w celu późniejszego łatwego przeglądania lub sprawdzenia strony internetowej firmy.

Jeśli NIE jest wolny od okrucieństwa, możesz "odgryźć się", dzieląc się swoim rozczarowaniem w sieci w nadziei, że inni również nauczą się unikać kupowania tego produktu. Niesamowite w tej aplikacji jest to, że dostarczy ci ona alternatywy wolne od okrucieństwa, przekierowując twoje wysiłki na wybór produktu, który ci się spodoba i który nie był testowany na zwierzętach. Kciuki w górę!

W przypadku, gdy aplikacja nie ma pewności co do statusu marki jako wolnej od okrucieństwa, masz możliwość rozszerzenia bazy danych, klikając "Dodaj produkt" , a twórcy aplikacji zostaną powiadomieni, aby skontaktować się bezpośrednio z firmą w celu ustalenia, czy produkt jest testowany na zwierzętach. Jakie to fajne?

Wyszukiwanie według nazwy markiJeśli nie masz

produktu do zeskanowania, możesz przejrzeć ich "Cruelty-Free Directory" i wyszukać według nazwy firmy, tak jak ja to zrobiłem i zobaczyłem, że jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych, Obsessive Compulsive Cosmetics, znajduje się na liście! Woohoo. Możesz przełączać zakładki u góry i znaleźć firmy, które przeprowadzają testy na zwierzętach, aby wiedzieć, których z nich unikać.

Aby naprawdę przyspieszyć, możesz także przeglądać katalog produktów wolnych od okrucieństwa według kategorii. Na przykład, mają kategorię "Pielęgnacja ciała" z następującymi podkategoriami: Kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, Kosmetyki nawilżające do ciała, Kosmetyki do stóp, Samoopalacze, Kosmetyki do opalania. Przydaje się to, gdy próbujesz szukać alternatyw wolnych od okrucieństwa, jak wspomniano powyżej!

Dodatkowe funkcje

Tak jak myślałeś, że ta cudowna aplikacja nie może być lepsza, mają te nikczemne "Doggie Dollars" (DD), w których użytkownicy mogą zarabiać i wymieniać na zniżki i specjalne promocje na produkty wolne od okrucieństwa. Mam tylko 3 Doggie Dollars na moim koncie (tak, kompletny status low ballin w tej chwili), więc osobiście nie byłem jeszcze w stanie zebrać nagród. Ale nie narzekam... ta aplikacja jest po prostu pełna niezwykłych mocy, które pomogą tak wielu ludziom, w tym mnie, w znalezieniu bardziej przyjaznych i etycznych wyborów!

Zobacz