Natura w kosmetyce

Czy można pozbyć się pluskiew za pomocą wybielacza?

Redakcja Ranking EKO Kosmetyków

Ty możesz dostawać pozbywać się łóżkowych pluskiew z Bleach? Odpowiedź jest całkiem prosta i może cię zaskoczyć. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej!

Co to są pluskwy?

Łóżkowe pluskwy są małe, owalne, brązowawe i spłaszczone insekty które preferują karmić na ludzkiej krwi w nocy; Jakkolwiek, karmią także na ciepłokrwistych zwierzętach jak psy, koty, ptaki i gryzonie. Ich spłaszczone ciało pomaga im ukrywać się w maleńkich szczelinach sprężyn, ram łóżek, desek rozdzielczych i materacy. Dorosła samica pluskwy może złożyć 200-250 maleńkich białawych jajeczek w ciągu swojego życia. Ich ugryzienie może przysporzyć ci wielu problemów - wysypki skórne, alergie, a także skutki psychologiczne. To jest dlaczego ja jest konieczny zmniejszać ich siedlisko całkowicie.

Czy możesz pozbyć się pluskiew używając wybielacza?

Zwalczanie plagi pluskiew jest czasochłonnym i wstrząsającym doświadczeniem. Jeżeli ty jesteś przyglądający się dla on-the-go i solidny rozwiązanie, then wybielacz jest znakomitym lekarstwem dla łóżkowych pluskiew extermination. Wybielający proszek jest ogólny używać jako tkaninowy wybielacz i jako disinfectant zabijać różnorodnych typ wirusy, pleśnie, bakterie i mildews. Chlorowy wybielacz ma sodium hypochlorite, i tlenowy wybielacz zawiera wodorowy nadtlenek, oba są dobrymi łóżkowymi pluskwami usuwalnikami.

Internet jest zalany z przepisami łóżkowych pluskiew repelentnych sprayów made-up nierozcieńczający wybielający proszek. Still, no są skuteczni until bezpośrednio posypywać na łóżkowych pluskwach, i praktycznie, ja jest niemożliwy rozpylać na each jeden one one, ponieważ norują głęboko w materacowych szczelinach.

Istnieją trzy podstawowe kroki-to-follow aby pozbyć się pluskiew przez wybielacz!

1. Sortowanie & obchodzenie się infested rzeczy

Przed zaczynać twój cleaning wojnę przeciw te pluskwom, najpierw sortuje out zmywalne rzeczy od łóżkowych pluskiew infested terenu i stawia one w plastikowych torbach, więc no mogą rozprzestrzeniać inny tereny twój dom. Jeżeli robią ich siedlisku na non-washable rzeczach jak książki, pudełka, papiery, wraz z ściennymi obwieszeniami, then bierze one outdoors i próżnia gruntownie ono dostawać one pozbywają się pesky małych insekty.

2. Mycie i suszenie zmywalnych rzeczy

Po zbierać wszystkie zmywalne rzeczy jak poduszki, poszewki, narzuty, pocieszacze, i prześcieradła, myje one w pralce z colour-safe wybielaczem, przy gorącą ewentualną temperaturą że tkanina może bezpiecznie wytrzymywać. Kiedy ten proces jest zrobiony, umieść je w suszarce w najcieplejszej temperaturze na około 30 minut. Teraz twoja pościel jest wolna od pluskiew.

3. Właściwe przechowywanie to konieczność

Włóż wszystkie wyczyszczone rzeczy do plastikowych toreb i zapieczętuj je odpowiednio. Ale jeśli twój dom jest wciąż zarażony, wtedy zawsze wkłada twój pościel i odzież w torby po każdym użyciu.

Szkodliwe efekty wybielacza

Tam są niektóre szkodliwi efekty wybielający proszek, jeżeli no używa właściwie. Przed używać jakaś wybielającego produkt, nosi rękawiczki ręki wraz z twarzową maską. Używanie wybielacza w proszku na bazie chloru może zaszkodzić Twoim płucom z powodu jego zapachu. Jego nierozcieńczona forma może również powodować reakcję skórną, podrażnienie oczu, wraz z podrażnieniem ust i gardła, jak również.

Wniosek

Bleach jest skutecznym domowym środkiem tylko gdy swój nierozcieńczony rozwiązanie bezpośrednio spritzes na łóżkowych pluskwach lub jeżeli ty myjesz rzeczy jak pościel i ubrania w pralce bęben po czym suszarka. Jest to mądra decyzja, aby skontaktować się z profesjonalistą w celu wyeliminowania ich ciężkiego zarobaczenia.

Zobacz